a

Facebook

Twitter

Copyright 2018 AloraNet.
Tüm hakları saklıdır.

Facebook

Twitter

Instagram

Linkedin

Arama
Menü
 

Kariyer

BAĞATUR HUKUK
Kariyer

Kariyer Programı & İşe Alım

Bağatur Hukuk Bürosu, avukatlarına farklı alanlarda ve sektörlerde ilerleme ve uzmanlaşma imkânı tanımaktadır. Yeni mezun ve farklı deneyim seviyesinde olan avukatlar titiz bir seçim süreci sonrası çalışma ekibinin değerli bir üyesi olmaktadır. Her yıl sınırlı sayıda avukat istihdamı gerçekleştiren ve heyecan verici bir kariyer imkanı sunan Bağatur Hukuk Bürosunun saygın ekibine dahil olmak isterseniz özgeçmişinizi ik@bagatur.com adresine göndermenizi rica ederiz.

Gönderilen özgeçmişler ve başvurular tek tek incelenerek, uygun adayları belirlemekte ve mülakatlar yoluyla işe alım sürecimizi ilerletmekteyiz.

 

Avukatlık Stajı

Bağatur Hukuk Bürosu olarak, 50 yılı aşan geçmişimiz, Türkiye ve Dünya’daki hukuk büroları ile olan güçlü işbirliklerimiz, farklı alanlarda ve sektörlerde bulunan çalışma konularımız ile yasal stajınızı gerçekleştirmeniz için sizleri davet ediyoruz.

Tüm başvuruları büyük bir titizlikle değerlendiriyor ve uygun adayları mülakatımıza davet ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı büyük hassasiyetle seçiyoruz.
Ben dürüst çalışırım, öğrenmeye ve gelişmeye açığım, çalışma ortamında olumlu tavır ve davranışlarımı her koşulda sürdürürüm diyorsanız; bununla beraber, saygın hukuk fakültelerinden birisinden, iyi derece ile mezun olmuş ve bir yabancı dili iyi derecede biliyorsanız başvurularınızı ik@bagatur.com adresine bekliyoruz.

 

- Bağatur Akademi
- Yasal Staj
- Yaz Stajı
- Öğrenci Stajı