a

Facebook

Twitter

Copyright 2018 AloraNet.
Tüm hakları saklıdır.

Facebook

Twitter

Instagram

Linkedin

Arama
Menü
 

Büyük Alacaklarınızın Tahsilinde Bize Güvenebilirsiniz

BAĞATUR HUKUK
Büyük Alacaklarınızın Tahsilinde Bize Güvenebilirsiniz

Hızlı tahsilat

Yasaların borçlu lehine düzenlemeler getirmesi nedeniyle tahsili son derece zorlaşan büyük alacakların çözüme kavuşturulması konusunda tecrübeli müzakerecilerimizle size destek veriyoruz.

Yüksek tahsilât performansımızı sağlayan faktörler her duruma özel çözümler üretebilmemiz, risk oluşmadan gerekli önlemleri almak ve alacağı para olarak tahsil etmek yerine farklı değerler yoluyla da tahsili sağlamaktır.

Uzlaşma yoluyla borçlu ve alacaklı arasında bir kazan kazan durumu hedefleriz. İcra öncesi tahsilât ile bunu mümkün kılarız. Aldığımız görevler gereği zaman zaman borçlu zaman zaman da alacaklı tarafını temsil ederiz. Borçluların hangi şartlarda hangi psikolojide oldukları ve nasıl davranış gösterdiklerini bildiğimiz için tahsilâtları daha kolay gerçekleştirebiliyoruz.

Alacak tahsilâtında sıkıntılar baş göstermeye başladığı andan itibaren sürece bizi dâhil etmenizi öneririz. Erken teşhis ve gerekli önlemlerin hızla alınması olası kayıplarınızı oluşmasını ve nakit akışınızın zora girmesini önler.

Teşhis ve tahsilât amaçlı faaliyetler

  • İcra işlemini başlatmadan önce borçluyla bir araya gelip durum tespiti yapıyoruz. Alacağı teminatlandırıyor ve borç tasfiye sözleşmesi süresince ödeme performansını takip ediyoruz.
  • Soğukkanlı olarak icra yoluna gidilmeden ve bankalar nezdinde borçlunun kredi kaynakları kesilmeden tahsilât yapılabilmesi hem borçlu hem de alacaklının bu anlaşmadan memnun ayrılmasını sağlamaktadır.
  • Borcun ödenmediği durumlarda, ilk sırada biz olduğumuz için alacağın tamamını kısa sürede tahsil etme olanağı doğmaktadır. Bu proaktif yaklaşımla yüzlerce alacaklı müvekkilimiz için Onlarca Milyon TL’yi bulan alacakları tahsil ettik, etmeye de devam ediyoruz.

 

Sorularınız için aşağıdaki e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.
info@bagatur.com