a

Facebook

Twitter

Copyright 2018 AloraNet.
Tüm hakları saklıdır.

Facebook

Twitter

Instagram

Linkedin

Arama
Menü
 

Fikri Haklar Hukuku

BAĞATUR HUKUK
Fikri Haklar Hukuku

Telif hakkı, marka hukuku, birleşme ve devralma işlemleri ve fikri mülkiyet hakkına ilişkin sözleşmeler, fikri ve sınai mülkiyet hakkına ilişkin çeşitli konularda müvekkillerimize hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müvekkillerimiz için marka başvuruları yapmakta, fikri haklar hukukuna ilişkin konularda onlara hukuki görüş sunmaktayız.

Patent, marka ve telif hakkı ihlali davalarında, lisans sözleşmelerine ve ticari sırların ifşasına ilişkin davalarda müvekkillerimizi temsil etmekteyiz. Türk Patent Enstitüsü'nde tescil edilmiş markalar, patentler ve faydalı modeller hakkında müvekkillerimize araştırma ve inceleme hizmetleri sunmaktayız. Muhtemel marka başvuruları hakkında ön rapor ve değerlendirmeler yapmaktayız. Benzer hizmeti alan adları ile ilgili olarak da vermekteyiz.

Ayrıca, müvekkillerimize fikri ve sınai mülkiyet hakkı ihlali durumunda uygulanacak stratejiler ve potansiyel çözüm seçenekleri konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ayrıca, üçüncü kişilerin taleplerine karşı müvekkillerimize gerekli hukuki desteği sağlamaktayız.

 

Detaylı bilgi için info@bagatur.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.