a

Facebook

Twitter

Copyright 2018 AloraNet.
Tüm hakları saklıdır.

Facebook

Twitter

Instagram

Linkedin

Arama
Menü
Yenilikçi Start Up Projeler

Elektrikli Araba ve Enerji Depolama Sistemleri
Türkiye’nin küresel ölçekte “ilk” %100 elektrikli otomobilini üretme hedefiyle yola çıkan Derindere Motorlu Araçlar (DMA), geliştirdiği ileri teknoloji ile dünyanın geleceği olan elektrikli araç sanayinin ülkemizde oluşmasına, gelişmesine ve büyümesine önemli katkılar sağlamaktadır.

Bağatur Hukuk Bürosu olarak, bu projenin hayata geçirilmesi için tüm hukuki altyapıyı oluşturduk, geliştirmeye devam ediyoruz. Geleceği ifade eden bu yeni alanda, öncü çalışmaları hayata geçirmiş ve değerli mesafeler kat etmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çevre dostu ve ekonomiye katma değer sağlayan bu değerli projede yer aldığımız için gurur duyuyoruz.Türkiye’de elektrikli araç teknolojisinin geldiği gurur verici noktayı daha ayrıntılı görmek için www.dmaoto.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


 

Paydaş olarak yer aldığımız yenilikçi projelerle girişimciler ve yatırımcılar arasında köprü olmaktayız. Hukuk alanındaki deneyimimizi kullanarak, yenilikçi fikirlere yön vermekte ve yaratılan katma değerle farklı sektörlerde değişim ve dönüşüme öncülük etmekteyiz. “Bir fikrim var!” ile başlayan ve süreçle ticarileşen, ekonomiye ve istihdama katkı yapan tüm yenilikçi start-up projelerinizde sizlerin yanındayız. Danışmanlık verdiğimiz ve günümüz gereksinimlerine yenilikçi çözümler sunan iki değerli projeyi sizlerin bilgisine sunmak isteriz.
 


 

Kolaymutabakat.com
Firmaların müşteri, satıcı ve personel cari hesapları ile BA ve BS mutabakatlarını internet üzerinden yapmalarını sağlayan, en son teknolojik gelişmelerden yararlanan yenilikçi bir internet çözümüdür. Kağıtsız ofis oluşumuna katkı sağlar, doğal çevrenin korunmasını destekler. Zaman tasarrufu sağlar.kolaymutabakat.com’un tüm hukuki süreçlerinin tasarlanması ve yenilikçi ürün olarak mutabakat, karşılaştırma motoru ve elektronik postaya uyum gibi konularda tüm yasal alt yapıyı Bağatur Avukatlık Bürosu olarak gerçekleştirmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Kağıtsız ofis oluşumuna katkı sağlayan ve doğal çevrenin korunmasını destekleyen bu çözümde yer almak bizi mutlu etmektedir.

Ayrıntılı bilgi için www.kolaymutabakat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

 

Yenilikçi start-up projelerinizde tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. info@bagatur.com